بهترین رده مطابقت با تلاش: بلکپول در مقابل گاتویک

کشف کنید به امید اینکه بهترین رده مطابقت داشته باشد با تلاش در پایان به خیابان بلومفیلد می رسد، لحظه ای که بلکپول میزبان یا میزبان گاتویک برای مطابقت با هفته کاری 21 مربوط به 1226 است. هدفون چند بازی در داخل فروشگاه اتفاق می افتد به تاخیر افتاد، به عنوان یک نتیجه از آب و هوا.

بلکپول یک سود شگفت‌انگیز 1-0 به دست آورد تا در برابر استوک برای بازی با هفته 19 محافظت کند. بلکپول، محبوب‌ترین رقبای سقوط قبل از فصل، مستقیماً به رقبای وحشتناک تبدیل شده بود و ممکن است هنوز هم بخواهد در این فصل یک بازی برتر را به دست آورد. بیشتر سود برای محافظت در برابر استوک ابتدا در مقایسه با نشانگر خط امتیاز، یک طرفه‌تر بود. وان تمام دستورات را درست از میانه میدان هدایت می کرد، درست در جایی که استوک نمی تواند در هر فضای تنفسی مربوط به لحظه باشد. همه نارنگی‌ها با مرگ مشخص، همه سفالگرها را با یک ادعای ناپایدار در اطراف محافظت کردند. افراد تمام نکات را از طریق یک پاپ آپ اصلی کمپبل در 50 درصد بعدی پیدا کردند، و علاوه بر این به اندازه کافی پس از آن توانستند بیشتر رقبا را پایین بیاورند.

گاتویک آسیب دید یا 3-1 شکست خورد تا مطمئن شود که نیوکاسل برای مسابقه با هفته کاری 19، تیم روی هاجسون باید متعاقباً پس از ثبت یک برد متقاعد کننده افسانه ای در استون ویلا، هفته کاری قبلی، سود ببرد. تمام سود برای محافظت در برابر ویلا قبلاً همه چیزهایی را که فقط برای اخراج هاجسون به همراه داشت خاموش کرده بود. با این حال، قادر به مستلزم احتمالاً می تواند به دنبال لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد افکاری باشد که پس از آسیب واقع در خیابان جیمز وودلند دنبال شود.

نیوکاسل به همراه سه نفر درباره نولان، بارتون و همچنین کارول که به شانزده سال می‌رسند، در گیم‌پلی اثربخشی کاملی دارند. هنوز هم در مواجهه با نولان که به تمام سرخابی ها نقطه اولیه خود را در مورد 15 دقیقه اعلام می کند، همه مرستسایدرها قبل از این طول، مبادلات را در مرکز قرار دادند. البته، اگر افراد به محض انفجار تقریباً چهار دقیقه تمام تساوی را با کویت پیدا کنند، اتفاقاً همه قرمزها به اندازه کافی خنده دار هستند و به مشاغل خانگی کمک می کنند.

کمبود فوق‌العاده مکان بر روی تسلیم شدن 50 درصد تیم باتجربه هاجسون از نیوکاسل هیجان‌انگیز تاکید می‌کند. در همان زمان که کویت و علاوه بر آن مانلی برای آن آموزش‌ها ضعیف بودند، تورس قبلاً روز تعطیلی داشت. برای بازی سریع‌تر، به نظر می‌رسید که Meireles به اندازه کافی جرارد ذخیره‌سازی درست را تجربه نکرده است، هنوز هم این واقعیت است که هافبک بریتانیایی معمولاً در اولویت قرار دارد تا مطمئن شود که رویداد تبلیغاتی لیورپول برای قرمزها که آسیب دیده یا از دست رفته است، کاملاً بدیهی است. و بنابراین مطابقت با.

هاجسون احتمالاً می‌توانست آرزوی آزادی شگفت‌انگیزی با داشتن یک سود مکانی برای محافظت در برابر فولام برای مسابقه با هفته کاری بیستم داشته باشد، با این حال، کلید آب و هوا قبلاً گزینه‌های دیگری داشت، و علاوه بر این، گاتویک در این زمان باید از بین می‌رفت. سود واقع در خیابان بلومفیلد برای احیای بیشتر 6 نفر برتر در این فصل.

به عنوان یک کنار، همه دریانشینان هزینه هاجسون را غلبه کردند و 3-1 پیروز شدند، زمانی که دیوارها با اولین دانش عملی خود در این رده، واقع در آنفیلد، مربوط به 3 مارس رسیدند. درگیری‌های نرم‌افزاری میدانی که معمولاً عملکرد کلی لیورپول در زمستان را مختل می‌کند. تمام تجربه‌های Reds طول می‌کشد که معمولاً زمان می‌برد و علاوه بر این، با استفاده از کاربران پیشرفته، تجربه شروع به دسترسی به بیشتر دویدن کرد.

هاجسون باید به باخت دسترسی داشته باشد تا مطمئن شود که شما نیوکاسل به عنوان یک انحراف قطعی است که همه اینها هزینه یک فرد را کاهش می دهد تا مطمئن شوید که بر بلکپول تسلط دارید، که ضبط در مکانش مانند اکثر عملکردهای عمومی در سفر استثنایی نبوده است. تمام تجربه‌های Seasiders جمع‌آوری شده، آسیب دیده یا از دست رفته و به‌علاوه هر یک از چهار بازی واقع در خیابان بلومفیلد، چند بازی نشان داده شده است. از سوی دیگر، Gatwick فقط تمام سود ساده ای را تجربه می کند که فقط در جستجوی بازی در حین سفر در این فصل است. آنها همچنین به اندازه 4 بازی انفرادی آسیب دیده یا باخته اند، همراه با ادامه تسلیم شدن برای بن بست.

آنها می توانند فقط برای گاتویک ضروری باشند، بنابراین، افرادی که باید در هر زمان با قدرت کامل به آنجا بیایند، بر مردان هالووی در تمام سنین تسلط دارند.

بلکپول قبلاً در اینجا اعضایی داشت که به شانزده نفر رسیده بودند تا در برابر استوک محافظت کنند: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل و علاوه بر این وارنی. فیلیپس به عنوان بازیکن جایگزین تجربه کرد.

لیورپول برای محافظت در برابر نیوکاسل به شانزده سالگی رسید و رینا، مانلی، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس و علاوه بر آن انگوگ را تشکیل داد. بابل و علاوه بر آن یووانوویچ مانند بازیکنان تعویضی ظاهر شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *